skip to Main Content

Usługowe rozliczanie gastronomii - oszczędność i bezpieczeństwo!

Od dziś możesz powierzyć rozliczanie swojego biznesu gastronomicznego profesjonalistom. Nasz zespół wprowadzi do systemu twoje dokumenty zakupowe, skontroluje ich poprawność, zaktualizuje receptury,  kartoteki, wprowadzi inwentaryzacje, rozliczy dokumenty magazynowe, zamknie rozliczenie miesiąca i wyliczy poprawny food i beverage cost wraz ze stratami.

Koniec z problemem odchodzących pracowników i błędnych rozliczeń! Zaoszczędź czas i pieniądze.

Zaoszczędź czas i zasoby!

Profesjonalne rozliczanie gastronomii z poprawnymi danymi food i beverage costs oraz wynik miesiąca na poziomie marży lub P&L!

Wprowadzanie dokumentów

Na bieżąco wprowadzamy dokumenty, weryfikujemy poprawność,

Prowadzenie kartotek

Wprowadzamy dyscyplinę i porządek w prowadzeniu kartotek produktów i surowców oraz jednostek miar

Wprowadzanie i aktualizacja receptur

Na podstawie otrzymywanych informacji prowadzimy i aktualizujemy receptury produktów

Analiza prawidłowości rozchodu towarów

Dzięki API i dokumentacji system umożliwia integrację z wieloma systemami (np. FK)

Wyliczanie food/bev cost i marży

Po wprowadzeniu dokumentów, aktualizacji receptur, analizie różnic, wprowadzeniu inwentaryzacji zamykamy miesiąc do pełnego rozliczenia food/bev cost i marży

Bieżąca analiza poprawności danych

Pilnowanie poprawności procesów dokumentacyjnych i przekazywanie na bieżąco wytycznych do pracowników w celu unikania błędów rozliczeniowych

Prawidłowa wartość rozliczeń magazynowych to klucz do podejmowania właściwych decyzji!

Z naszych doświadczeń wynika, że największym problemem dla właściwego rozliczania lokalu gastronomicznego jest regularna zmiana pracowników i tracony know-how. Bez ciągłości i dobrej znajomości zasad rozliczania biznesu gastronomicznego nie da się zbudować dobrego systemu informacyjnego (dla rozliczeń FK, podatków i informacji zarządczej).

Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

Od ponad 7 lat rozwijamy usługi rozliczania gastronomii. Nasz zespół doskonale zna specyfikę pracy w gastronomii i potrafi wykorzystać tą wiedzę dla dobra klienta.
Codziennie służymy radą  naszym klientom zawsze tam gdzie widzimy potencjał do optymalizacji i redukcji kosztów jak i możliwości generowania większych przychodów.

7

Od 7 lat na rynku

15

Ponad 15 lat doświadczenia w branży

300

Ponad 30 zadowolonych klientów

Foodsoft system gastronomiczny
Rozwijaj się dzięki naszej współpracy!

Twój rozwój jest dla nas sukcesem!

Od ponad 15 lat wdrażamy systemy sprzedażowe w całej Polsce. Od ponad 7 aktywnie budujemy usługi związane ze wsparciem rozliczania gastronomii.  Aktywnie służymy doradztwem i pomagamy w momencie zwiększania się potrzeb biznesowych (nowe lokale, rozwój franczyzy, centralne magazyny, centralne kuchnie, catering, parkingi, kamery, dedykowane oprogramowanie tj. vouchery czy integracje z innymi systemami). Pomagamy wdrożyć najnowocześniejsze rozwiązania w miarę wzrastania potrzeb klienta.

Back To Top