skip to Main Content

POSBOX serwis:

Systemy informatyczne obsługujące sprzedaż wymagają wsparcia technicznego, a także serwisowego. Zapewniamy naszym klientom jedno i drugie.
Kasy fiskalne i drukarki fiskalne to urządzenia, które zgodnie z wymogami, należy regularnie serwisować. Najważniejsza jest bezawaryjna praca. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia wydane przez producentów do świadczenia takich usług.

Kwestie związane z gwarancją sprzętu objęte są gwarancją zgodnie ze specyfikacją producenta.

Nasz zespół zajmie się każdym zgłoszonym problemem z oprogramowaniem lub sprzętem. Udzielamy pomocy technicznej w przypadku problemów ze wszystkimi produktami, które zostały zakupione w naszej firmie, zgodnie z zasadami określonymi w warunkach świadczenia serwisu.

Potrzebujesz pomocy? Masz problemy z kasą fiskalną lub innym urządzeniem albo programem do obsługi sprzedaży, który u nas zakupiłeś? Zgłoś problem na adres serwis@posbox.pl lub zadzwoń pod numer 573 581 145. Nasz serwis szybko przywróci sprawność wszystkim urządzeniom i programom zgodnie z cennikiem, lub jeśli masz wykupiony abonament serwisowy, zgodnie z umową.

Zadzwoń: 573 581 145
System zgłoszeń serwisowych: serwis@posbox.pl
Zasady świadczenia serwisu.

Back To Top