10 najważniejszych korzyści z wdrożenia Pos system.

Otwierając swój biznes warto zwrócić szczególną uwagę na narzędzia, które mogą przyczynić się do bezpośredniego rozwoju firmy.

Oprócz inwestycji w lokal czy urządzenia, warto skupić się również na zatrudnieniu kompetentnych pracowników, ich odpowiednim przeszkoleniu czy nawiązaniu współpracy ze sprawdzonymi dostawcami.

Skutecznie zarządzany biznes to również urządzenia fiskalne i POS system, które swym działaniem mają ułatwić zarządzanie przedsiębiorstwem oraz zwiększyć komfort pracy zarówno pracowników, jak i właściciela firmy. Tak naprawdę to obecnie stanowi już niezbędne wyposażenie lokalu gastronomicznego czy sklepu, bez którego niemożliwe stałoby się precyzyjne zarządzanie biznesem.

Decyzja związana z wdrożeniem (system POS) w przedsiębiorstwie może przynieść wiele korzyści związanych z finansami, zarządzaniem, obsługą czy opinią klientów o biznesie.

pos system dla gastronomii i handlu. Najnowsze rozwiązania z systemów POS.

ZAMÓW WERSJĘ DEMO!
1. Łatwe zarządzanie magazynami – system POS.

Dzięki stałej kontroli stanów magazynowych, przedsiębiorcy mogą zarządzać zaopatrzeniem. Bieżąca kontrola produktów, które udało się sprzedać oraz tych, które znajdują się w magazynie umożliwia przedsiębiorcy sprawne zarządzanie biznesem.

Co więcej dzięki nowoczesnej technologii, system POS umożliwa również bieżącą kontrolę nad datami ważności produktów oferowanych w firmie.

2. Szybkie raportowanie w POS system.

Zastosowanie w firmach systemów POS pozwala na szybkie tworzenie raportów zarówno dziennych, jak i miesięcznych. Dzięki temu przedsiębiorcy mają możliwość stałej kontroli sytuacji firmy i mogą na bieżąco reagować na wszelkie sytuacje kryzysowe pojawiające się w przedsiębiorstwie.

Proste raportowanie umożliwia również pozyskiwanie informacji odnośnie do sprzedaży produktów oraz preferencji klientów, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą skutecznie planować zapasy.

3. Intuicyjna praca z POS system

Nauka obsługi systemu jest bardzo łatwa. Za sprawą intuicyjnego menu zarówno pracownicy, jak i właściciele mogą nauczyć się sprawnie pracować na systemie.

Kasjerzy, jak i klienci z pewnością docenią wyższą jakość pracy oraz obsługi. Nowoczesne systemy POS podpowiadają pracownikom w ich codziennej pracy, m.in. wyświetlają kwotę, którą pracownik musi oddać klientowi, podpowiadają ceny produktów oraz ich dostępność w sklepie czy też przeliczają walutę.

4. Zarządzanie promocjami i rabatami dzięki POS System.

Każdy system POS umożliwia mniejsze lub wieksze możliwości zarządzania rabatami i promocjami. Wydawanie kart lojalnościowych, lub rejestrowanie użytkowników i przyznawania im rabatów w zależności od obrotu to doskonałe narzedzia marketingowe, skutecznie przyciagające regularnie do sklepu lub restauracji  klientów.

Możliwość tworzenia „happy hours” czy precyzyjnego ustawiania godzin rabatowych (np. na pieczywo o godzinie 16:00 na godzinę przed zamknięciem na wszystkich lub wybranych sklepach jeżeli stan na danej lokalizai jest za wysoki), umożliwia dokładne dobranie oferty do czasu czy stanu magazynowego.

5. Większa skuteczność w działaniu dzięki jaki zapewnia system POS.

Skuteczniejsza obsługa klientów, to kolejna korzyść, którą wnoszą POSy do firmy. System umożliwia eliminować błędy powstałe między innymi z powodu nieuwagi pracowników, np. systemy POS zastosowane w restauracjach umożliwiają komunikację między salą a kuchnią.

Kelnerzy przesyłając zamówienia bezpośrednio do kuchni, zmniejszają prawdopodobieństwo pojawienia się błędów w zamówieniach.

6. Stały dostęp do danych. Systemy POS.

Wgląd do danych firmowych z każdego miejsca na świecie, to funkcjonalność, która zadowoli przede wszystkim właścicieli firmy i kadrę zarządzającą. Niezależnie od tego czy właściciel jest w pracy czy w domu, może bez przeszkód przeglądać raporty, stany magazynowe czy finanse swojej firmy.

Co więcej nowoczesne systemy POS umożliwiają wprowadzanie różnego rodzaju zmian nawet, podczas gdy są one wykorzystywane przez pracowników.

PROMOCJE / GRATISY / PAKIETY

Pakiet bezpieczeństwa GRATIS!

Kup u nas jakiekolwiek urządzanie fiskalne – a koszt zakupu zapasowej kasy fiskalnej wyniesie 0 zł.

Zestaw sprzedażowy z kasa REVO.

Idealny zestaw w cenie kasy!

Papier termiczny wszystkie rozmiary najtaniej w POSBOX

Dostawa papieru termicznego GRATIS!

ZAUFALI NAM

7. Bieżąca kontrola w Systemie POS.

Zastosowanie POS system w przedsiębiorstwach pozwala na bieżąco śledzić działania pracowników. Dzięki temu w prosty i przejrzysty sposób można wychwycić wszelkie nadużycia w firmie.

Możliwe jest stałe obserwowanie pracy pracowników, a co za tym idzie śledzenie między innymi zużywania zbyt dużych ilości produktów, ich kradzieże czy wykorzystywanie ich w innych celach.

Dodatkowo systemy POS umożliwiają śledzenie przyznawanych przez pracowników rabatów.

8. Większy prestiż ze stanowiskiem sprzedaży i system POS.

Współczesne systemy POS docenią nie tylko pracownicy, którzy będą mieli możliwość pracy na urządzeniach, ale i klienci. Jeżeli chodzi o pracowników to codzienne korzystanie z systemów POS znacznie podnosi standard pracy.

Dzięki funkcjonalnościom systemów POS, ich użytkownicy nie muszą już na pamięć uczyć się wszystkich produktów dostępnych w sklepie, nie muszą również ręcznie wyliczać kwot, które są winni klientom.

Klienci doceniają za to wygląd urządzeń POS, które sprawiają, że wzrasta prestiż miejsc, w których są one wykorzystywane. Klienci doceniają również to, że na bieżąco mogą oni śledzić kwotę, którą będą musieli uiścić oraz fakt, iż na potwierdzenie dokonanego zakupu otrzymują oni paragon fiskalny.

9. Kompatybilność urządzeń POS terminal i peryferii.

Systemy POS wdrożone w firmach umożliwiają ich użytkownikom łączenie urządzeń fiskalnych czy oprogramowania. Nowoczesne systemy pozwalają na współpracę miedzy takimi urządzeniami jak drukarki fiskalne, oprogramowanie do obsługi sprzedaży, wagi, terminale płatnicze, skanery, kolektory danych, rozwiązania KDS, zewnętrzne tablety i wiele innych, które swym działaniem pozwalają przedsiębiorcom sprawnie obsługiwać klientów.

Przykładowo, w sklepie spożywczym, gdzie konieczne jest ważenie produktów, nieocenione staje się łatwe połączenie drukarki fiskalnej, systemu POS z wagą i automatyczne naważanie towarów w systemie bez przepisywania (brak pomyłek). Połączenie z terminalem płatniczym pozwala zaoszczędzić czas na przepisywanie kwot przez sprzedawce i wyeliminować błedy.

W gastronomi natomiast świetnie sprawdzi się system KDS z informacja na kuchni co zostało zamówione oraz informacja dla kelnerów co jest już gotowe.

10. Tworzenie zamówień, a systemy POS.

POS system umożliwia tworzenie zamówień dla dostawców i kontrahentów. Dzięki temu, że mamy wgląd do poprzednich zamówień oraz ile towaru zostało już wykorzystane bądź sprzedane, można szybko złożyć zamówienie na niezbędne produkty.

Taka funkcjonalność systemów POS to ogromna wygoda dla właścicieli firm, którzy zazwyczaj mają na głowie wiele innych, dodatkowych obowiązków. Pozwala również na optymalizację ilości posiadanych stanów magazynowych i optymalizacje kapitału pracującego.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu dla sklepu zapraszamy na stronę główną o oprogramowaniu dla detalu. Wszystkie informacje na temat systemu POS dla gatronomii można znaleź na stronie oprogramowanie dla gastronomii.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Skontaktuj się z nami +48 530 568 516 lub wypełnij formularz

Zapewniamy pomoc w finansowaniu inwestycji. Leasing już od 1000 zł. Finansujemy do 100% wartości przedmiotu leasingu. Leasingujemy również urządzenia fiskalne. Proste procedury i wsparcie na każdym etapie. Dowiedz się więcej!

2018-02-27T21:48:04+00:00