5 najważniejszych elementów, które powinien mieć dobry program do food trucka.

Biznes na kółkach to coraz większy kawałek gastronomicznego tortu.

Food trucki stały się niesamowicie popularne i pod tym względem idziemy śladem USA, gdzie wielu przedsiębiorców zbudowało prawdziwe imperia, zaczynając od niewielkiego mobilnego stanowiska z hot-dogami czy burrito.

Jeśli Ty także masz swój food truck, to z pewnością wiesz, że największym problemem jest uniknięcie chaosu.

Oprogramowanie do food trucka. Co powinien zawierać dobry program do food trucka.

Zamówienia są przyjmowane w ogromnym tempie, co sprzyja pomyłkom na stanowisku do przygotowywania dań czy napojów. Jak nad tym wszystkim zapanować? Najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w system POS do zarządzania sprzedażą.

Poznaj 5 najważniejszych elementów, które powinien mieć dobry program do food trucka.

ZAMÓW WERSJĘ DEMO!

  1. Małe wymagania sprzętowe – po pierwsze: w food trucku z reguły brakuje miejsca na bardzo rozbudowane systemy POS. Po drugie: bywają problemy z dostępem do szybkiego Internetu. Dlatego dobre oprogramowanie do food trucka powinno mieć możliwie najmniejsze wymagania sprzętowe i z powodzeniem pracować na zwykłym tablecie. Pozwala to oszczędzić cenne miejsce i mieć pewność, że bez względu na to, gdzie akurat zostanie zaparkowany food truck, system będzie działać bez przeszkód.

  2. Szybkie działanie nie jest tajemnicą, że ludzie kupują jedzenie w food truckach niemal wyłącznie ze względu na cenę oraz szybką obsługę. Nikt nie robiłby tego, gdyby musiał czekać na posiłek tyle samo, co w zwykłej restauracji. Dlatego szybkie działanie systemu POS do food trucka jest absolutną podstawą. Warto wybrać narzędzie wyposażone w funkcję mechanizmu szybkiej sprzedaży, co znacznie skraca czas przyjmowania zamówienia, drukowania paragonu oraz przesyłania zamówienia na stanowisko przygotowywania posiłków.

  3. Prosty i intuicyjny interfejs – każdy, kto kiedykolwiek pracował w food trucku, doskonale wie, że jest to ciężka praca, obarczona dużym pośpiechem. Łatwo tutaj o zwykłe pomyłki. Dlatego nadrzędnym celem posiadania oprogramowania do food trucka jest zapanowanie nad chaosem.

  Program musi być bardzo prosty w obsłudze i nie może zmuszać sprzedawcy do wnikliwego szukania funkcji, zagłębiania się w moduł sprzedaży czy ręcznego zatwierdzania promocji. Wszystko musi się odbywać intuicyjnie, a wręcz automatycznie. To eliminuje ryzyko pomyłek, które w takim biznesie są bardzo kosztowne.

  4. Możliwość konfiguracji systemu kolejkowego – kolejki są zmorą popularnych food trucków, ale nie da się ich do końca uniknąć, oczywiście głównie ze względu na ograniczoną wydajność kuchni.

  Jednak warto zadbać o to, aby sam system kolejkowy był możliwie przejrzysty dla klientów i nie wprowadzał dodatkowego chaosu.

  Dobry system POS można zaprogramować w taki sposób, aby klienci otrzymywali wydrukowane numerki, a następnie obserwowali „postępy” swojego zamówienia w kolejce na ekranie.

  Jest to wygodne i znacznie ułatwia klientom oczekiwanie na jedzenie (koniec z irytującymi pytaniami: „A kiedy będzie moje zamówienie?”).

  5. Receptury i rozliczanie magazynu – ta funkcja będzie mieć coraz większe znaczenie wraz z rozwojem Twojego biznesu na kółkach. Będziesz zatrudniać więcej osób, kupować kolejne food trucki, a to powoduje problemy z kontrolowaniem rentowności.

  Mogą się one pojawić nawet w przypadku posiadania tylko jednego, za to popularnego food trucka.

  Pracownicy bywają zawodni, czasami oszukują, nie ewidencjonują transakcji czy kombinują z ilością produktów.

  Dobre oprogramowanie do food trucka pozwala nad tym zapanować. System poinformuje o brakach magazynowych, rozliczeniach z dostawcami, ułatwi tworzenie bilansów i planowanie rozwoju biznesu.

  PROMOCJE  / GRATISY / PAKIETY

  Pakiet bezpieczeństwa GRATIS!

  Kup u nas jakiekolwiek urządzanie fiskalne – a koszt zakupu zapasowej kasy fiskalnej wyniesie 0 zł.

  Zestaw sprzedażowy z kasa REVO.

  Idealny zestaw w cenie kasy!

  Papier termiczny wszystkie rozmiary najtaniej w POSBOX

  Dostawa papieru termicznego GRATIS!

  ZAUFALI NAM

  Nie ma znaczenia, czy sprzedajesz frytki belgijskie, amerykańskie hamburgery czy meksykańską tortillę.

  Twój food truck musi być profesjonalnie zarządzany, bo nawet klienci oczekujący tylko dobrych cen i szybkiej obsługi nie akceptują już bylejakości.

  Usprawnij swój biznes na kołach inwestując w dobry system POS do food trucka!

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu dla gastronomii zapraszamy na stronę główną o oprogramowaniu dla gastronomii

  Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

  Skontaktuj się z nami +48 530 568 516 lub wypełnij formularz

  Zapewniamy pomoc w finansowaniu inwestycji. Leasing już od 1000 zł. Finansujemy do 100% wartości przedmiotu leasingu. Leasingujemy również urządzenia fiskalne. Proste procedury i wsparcie na każdym etapie. Dowiedz się więcej!