KASY FISKALNE WARSZAWA – SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Kasy fiskalne Warszawa.

Kasy fiskalne, które znajdziesz w naszej ofercie to doskonałe narzędzie pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W Posbox kasa fiskalna stanowi bardzo ważny element oferty. Kasy fiskalne Warszawa POSBOX to miejsce gdzie znajdziesz odpowiednie doradztwo, obsługę i najlepsze ceny.

Mamy w ofercie mobilne kasy fiskalne, doskonale sprawdzające się w „terenie”, które docenią z całą pewnością lekarze, prawnicy, dostawcy gastronomiczni czy kosmetyczki, które dojeżdżają do swoich klientów. Ważne aby kasa fiskalna była dopasowana do charakteru prowadzonej działalności.

Posiadamy także szeroką gamę kas stacjonarnych. Od małych, przeznaczonych do niewielkiej powierzchni sprzedażowej, po dedykowane rozwiązania do sklepów różnej wielkości.

Dlaczego warto u nas kupić kasę fiskalną:

  • szeroki wybór producentów: POSNET, NOVITUS, ELZAB, ACLAS,
  • fiskalizacja GRATIS,
  • wysyłka zakupionej kasy na terenie całej poslki GRATIS,
  • dostępne wiele akcesoriów na miejscu w salonie (pokrowce, rozszerzenia),
  • fachowa obsługa i szkolenie na miejscu,
  • pomoc w wypełnieniu dokumentów do US,
  • na miejscu programujemy Państwu kasę GRATIS

DOSTAWA KURIEREM GRATIS!

FISKALIZACJA GRATIS!

PROGRAMOWANIE KASY GRATIS!

Kasy fiskalne Warszawa to doskonałe miejsce na zakup swojego urządzenia rejestrującego. Kasa fiskalna to urządzenie wymagane przez fiskus, który rejestruje nasza sprzedaż. Wybór odpowiedniej kasy to kwestia wygody użytkowania i trwałości sprzętu.

To co wyróżnia Posbox to dodatkowo pełna oferta oprogramowania sprzedażowego wraz z wdrożeniem. Jesteśmy gotowi na rozwój Twojego biznesu. W momencie, kiedy będziesz potrzebował zacząć zarządzać swoją sprzedażą na innym poziomie – mamy odpowiednie rozwiązania.

Mamy systemy, które umożliwiają zdalny dostęp do systemu, pełne zarządzanie magazynami, integrację ze sklepem internetowym. Jeżeli będziesz potrzebował dostępu 24H do swojego systemu i zarządzać każdym elementem za smartphona – posiadamy w Posbox takie rozwiązania. Przyjdź do nas lub zadzwoń – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kasy fiskalne Warszawa Posbox. Kasa fiskalna od wszystkich producentów.