POSBOX, to firma dostarczająca urządzenia i oprogramowanie do obsługi sprzedaży w firmach handlowych i usługowych.

Wszystko, czego potrzebujesz do obsługi sprzedaży znajdziesz w POSBOX. POSBOX oferuje nie tylko technologie sprzedaży, ale przede wszystkim fachowe doradztwo w wyborze odpowiednich urządzeń i systemów. Firma wdraża zakupione oprogramowanie i szkoli z jego obsługi. Dodatkowo, nasi klienci mają zapewnione wsparcie techniczne i serwis.

Wspieramy obsługę sprzedaży w każdym rodzaju biznesu

W naszej ofercie technologii POS, dobraliśmy najlepsze rozwiązania, które spełniają oczekiwania różnego rodzaju firm, zarówno pod względem cenowym, jaki i możliwości technicznych.

Przygotowane przez nas kompletne i optymalne pakiety sprzętu oraz oprogramowania, uwzględniają potrzeby i specyfikę podmiotów usługowych, handlowych, hotelowych i gastronomicznych. Jednocześnie są tak skomponowane, aby wszystkie składowe poszczególnych zestawów były ze sobą kompatybilne i umożliwiały ewentualne ich poszerzenie o dodatkowe funkcje i rozwiązania. Chcemy po prostu ułatwić klientowi wybór. Oczywiście, poza dostępnymi pakietami, w naszej ofercie jest wiele innych urządzeń i systemów sprzedaży, które dobieramy do indywidualnych potrzeb klientów.

Przede wszystkim jakość

W POSBOX stawiamy na jakość, dlatego w naszej ofercie mamy sprzęt i systemy wyłącznie sprawdzonych producentów, którzy gwarantują jakość i niezawodność swoich rozwiązań. Ważna jest dla nas także jakość obsługi klienta, dlatego zatrudniamy kompetentnych pracowników, którzy doskonale znają systemy POS, przez co jesteśmy pewni, że odpowiednio dobierają ofertę dla klientów.

Salon firmowy POSBOX Warszawa.