Oprogramowanie dla detalu 2017-07-01T11:45:54+00:00

OPROGRAMOWANIE DLA DETALU I SPRZEDAŻY

Program do sprzedaży – niezbędne narzędzie pracy.

Zarządzanie sprzedażą w punktach handlowych jest dużo prostsze, jeśli wspomagamy się odpowiednim sprzętem, a nasz program do sprzedaży i rozliczeń nadzoruje poprawnie proces sprzedaży.

Właściwy program sprzedażowy pozwala zarządzać sprzedażą, procesami finansowymi, zaopatrzeniem i magazynami.

Na całą infrastrukturę systemu sprzedaży składa się nie tylko oprogramowanie do sprzedaży, ale również sprzęt komputerowy, urządzenia fiskalne najlepszych producentów jak POSNET, NOVITUS czy ELZAB, wagi sklepowe, terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych czy kolektory danych.

Program sprzedażowy – najważniejsze korzyści z wdrożenia:

  • sprawna i szybka obsługa klienta – to jeden z najważniejszych parametrów skutecznej sprzedaży,
  • zarządzanie stanem magazynowym – kontrola stanów magazynowych, szybkie inwentaryzacje,
  • programy lojalnościowe dla klientów – duże możliwości zarządzania rabatami i marketingiem srzedaży,
  • obniżenie kosztów funkcjonowania – szybkość obsługi, zarządzanie stanami, analizy rentowności,
  • bieżąca kontrola – możliwość zarządzania z dowolnego miejsca na ziemi

Wybór programu do sprzedaży, wdrożenie i odpowiedni serwis.

Odpowiednio dobrane oprogramowanie do sprzedaży wraz ze sprzętem stanowi podstawę satysfakcji klienta. Od lat dobieramy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Nasi pracownicy potrafią bardzo szybko zidentyfikować potrzeby i dobrać odpowiedni program do sprzedaży.

Program sprzedażowy musi działać bezawaryjnie – sprzedaż nie może czekać. Dlatego ważne jest wybranie stabilnego i sprawdzonego rozwiązania oraz odpowiedni program serwisowy.

Oprogramowanie sprzedażowe. Systemy sprzedażowe. Program do gastronomii i handlu.

Skontaktuj się z nami, a ofertę bezpłatnie otrzymasz już dziś.

Skontaktuj się z nami!

+48 530 568 516

+48 530 568 516

lub wypełnij formularz

Wypełnij formularz

ZOBACZ OFEROWANE PRZEZ NAS OPROGRAMOWANIE SPRZEDAŻOWE

FLASHCOM logo

Program magazynowo sprzedażowy firmy FLASHCOM FIS

FLASHCOM FIS to oprogramowanie sklepu i oprogramowanie dla sieci sklepów, którego najważniejszym celem jest zarządzanie sprzedażą w sklepach detalicznych, punktach handlowych, firmach handlowo-usługowych.

Program umożliwia prowadzenie ewidencji dokumentów zakupu, kontroluje stany towarowe oraz estymuje zamówienia. Łatwość w obsłudze i rozbudowane opcje konfiguracyjne systemu pozwalają w pełni dopasować możliwości do potrzeb odbiorców w każdej branży.

System doskonale spełnia swoją rolę w branży spożywczej, odzieżowej, obuwniczej, drogeryjnej, mięsnej jak i motoryzacyjnej.

Zintegrowany z systemem kasowym FIS-POS tworzy rozwiązanie w pełni funkcjonalne w modelu szybkiej sprzedaży, natomiast zsynchronizowany z systemem centralnym jest narzędziem dedykowanym do sieci sklepów detalicznych.

Oprogramowanie ICERETAIL

System zarządzania sprzedażą ICE RETAIL

ICE RETAIL to bardzo nowoczesny program magazynowo sprzedażowy, który nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania (systemu operacyjnego Windows czy Android) i jego stabilność nie zależy od poprawność działania czy aktualizacji tych systemów.

ICE RETAIL to oprogramowanie dla sklepu, które można śmiało nazwać pudełkowym. Można je uruchomić zdalnie co znacznie obniża koszty wdrożenia. To oprogramowanie dla sklepu idealne dla kogoś, kto nie ma czasu do długie analizy co do wyboru systemu.

To oprogramowanie dla sklepu, które składa się z modułu ICE POSjako stanowisko sprzedażowe i ICE CUBE jako system do zarządzania sprzedażą.

Ten system sprzedaży powstał z myślą o małych, średnich i dużych firmach.  Jego najważniejsze cechy to łatwość wdrożenia, rozbudowa o kolejne stanowiska sprzedażowe i zarządzanie z dowolnego urządzenia – smartphona, tabletu czy laptopa.