Oprogramowanie dla gastronomii 2017-02-02T20:16:30+00:00

OPROGRAMOWANIE DLA GASTRONOMII

Program do gastronomii – niezbędne rozwiązanie!

Oprogramowanie dla gastronomii to narzędzie, które zostało stworzone aby móc skutecznie i szybko sprzedawać, rozliczać i nadzorować biznes gastronomiczny.

Program do gastronomii umożliwia prowadzenie magazynu, analizę danych sprzedażowych i kosztowych oraz kontrolę pracowników. Odpowiedni system do gastronomii pozwala na dostęp do danych sprzedażowych z dowolnego miejsca na ziemi w czasie rzeczywistym.

Dobrze dobrane i wdrożone oprogramowanie gastronomiczne usprawnia komunikację pomiędzy kuchnią, a salą, poprawia wydajność personelu i w konsekwencji podnosi jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta.

Systemy gastronomiczne – najważniejsze korzyści z wdrożenia:

  • sprawne zarządzanie procesem sprzedaży – szybka obsługa dzięki przepływowi informacji w lokalu,
  • zarządzanie magazynem – dokładnie wiesz co jest na magazynie, czego brakuje i co należy zamówić,
  • obniżenie kosztów funkcjonowania – zarządzanie stanami, foodcost, analizy rentowności,
  • programy lojalnościowe – zbuduj swoją własną społeczność,
  • kontrola pracy personelu

Wybór systemu, wdrożenie i odpowiedni serwis – to nas wyróżnia.

Oprogramowanie dla gastronomi jest jedną z naszych specjalności. Nasi pracownicy maja za sobą setki wdrożeń w całym kraju.

Podstawą w wyborze jest analiza potrzeb klienta i na tej podstawie dobieramy system gastronomiczny oraz moduły.

Nasze programy gastronomiczne dobieramy w zależności od wymagań. Inne potrzeby ma restauracja, inne pizzeria czy bar, a jeszcze inne mała kawiarenka, bistro czy foodtruck.

Tu pomocne jest nasze doświadczenie, które ułatwia podjąć odpowiednią decyzję jaki wybrać program do gastronomii.

Wybierz odpowiednie dla siebie rozwiązanie i dowiedz się więcej.

Skontaktuj się z nami, a ofertę bezpłatnie otrzymasz już dziś.

Skontaktuj się z nami!

+48 794 568 566

+48 794 568 566

lub wypełnij formularz

Wypełnij formularz

ZOBACZ OFEROWANE PRZEZ NAS OPROGRAMOWANIE GASTRONOMICZNE

Program dla gastronomii firmy FLASHCOM FIS-POS BISTRO

Flashcom FIS-POS Bistro to niezwykle intuicyjny system, który pozwala na sprawne zarządzanie lokalem gastronomicznym. Decydując się na jego wdrożenie w firmie mamy gwarancję, że pracownicy szybko nauczą się z niego korzystać, a wszystko za sprawą graficznego interfejsu.

Najważniejsze cechy to sprawna komunikacja między salą, a kuchnią. Zamówienia spływają do kucharzy zaraz po ich przyjęciu przez pracowników sali. Kolejnym elementem wyróżniającym to kilka wariantów wykorzystania – system może być obsługiwany w sposób dotykowy, ale istnieje również możliwość podłączenia myszki, przez co przyjmuje bardziej tradycyjną postać. Co więcej może być on również instalowany na tabletach, a co za tym idzie kelnerzy mogą bezpośrednio przy stoliku zebrać zamówienie i przesłać je do kuchni.

Łącząc się z programem na zapleczu FIS wymienia dane dotyczące sprzedaży, towarów, produkcji i użytkowników. System może działać w 2 trybach: samodzielnym (szybka sprzedaż) i zintegrowanym (wymieniając dane z FIS) co jest szczególnie ważne w przypadku braku połączenia z zapleczem.

System do gastronomii FOODSOFT –

System gastronomiczny FOODSOFT to oprogramowanie gastronomiczne, które jest w stanie spełnić najwyższe oczekiwania. Program ten pozwala wdrożyć najróżniejsze rozwiązania i skalować je według indywidualnych potrzeb. Oczywiście poza szybka i efektywną klienta, system pozwala zarządzać promocjami, kartami stałego klienta czy nadzorować pracę personelu.

System składa się z wielu modułów, które są dobierane według specyfiki lokalu. Podstawowy trzon stanowią moduły FOODSOFT.SPRZEDAŻ i FOODSOFT.BOSS. Pozostałe 16 modułów pozwala na zbudowanie dowolnego systemu dla gastronomii. System potrafi o wiele więcej niż tylko zarządzanie sprzedażą. Posiada rozbudowane narzędzia marketingowe, możliwość integracji ze stacją pogodową, integracji z programem hotelowym.

To co wyróżnia FOODSOFT to bardzo rozbudowane moduły do konkretnych typów działalności gastronomicznej – pizzerii, lodziarni czy sieci gastronomicznych. Dodatkowo FODSOFT jest doskonale przygotowany do pracy piekarniach i cukierniach, gdzie specyfika pracy z produktem jest bardzo zaawansowana. Liczne wdrożenia w Polsce potwierdzają skuteczność systemu w tej branży.

{hook h='displayPdDrAfterBoodyTag'}