Zastanawiasz się nad wyborem program do sklepu obuwniczego? Zwróć uwagę na tych 5 funkcji.

Sklep obuwniczy to specyficzny rodzaj biznesu handlowego. Klienci nie oczekują opcji błyskawicznych zakupów, a niskie ceny nie są dla nich kluczowym kryterium wyboru.

Najważniejsza jest jakość, zarówno produktu, jak i obsługi. W interesie właściciela sklepu jest więc spełnienie obu tych potrzeb, co przekłada się na biznesowy sukces. Co może w tym pomóc?

Bez wątpienia dobry program do sklepu obuwniczego. Powinien być stabilny, szybki, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania danych, obsługiwać magazyn i być dostępny online.

Program do sklepu obuwniczego. Firma POSBOX oferuje systemy sprzedażowe dla handlu.

ZAMÓW WERSJĘ DEMO!




  To jednak nie wszystko. W tym artykule wskazujemy 5 najważniejszych funkcji, jakie musi posiadać porządne oprogramowanie do sklepu obuwniczego.

  1. Funkcja określania cech produktu – program dla sklepu obuwniczego.

  Dochodowy sklep obuwniczy musi utrzymywać bardzo wysokie stany magazynowe. Oczywistym jest, że żaden pracownik nie zapamięta dokładnie wszystkich modeli butów z podziałem na producentów, rozmiary, kolekcje itd.

  Zadaniem programu do sklepu obuwniczego, jest grupowanie tych informacji i przypisywanie poszczególnym produktom ich specyficznych cech. To znacznie ułatwia pracę oraz przyspiesza proces wyszukiwania odpowiedniego modelu dla klienta.

  2. Funkcja przechowywania i wyświetlania zdjęć sprzedawanych produktów – program do sklepu obuwniczego.

  Zdjęcia poszczególnych modeli obuwia muszą być dostępne zarówno w systemie sklepowym, jak i na metce. Celem jest wyeliminowanie ryzyka podmiany towaru przez klientów – czy to celowo, czy przypadkowo.

  Sprzedawca w dowolnej chwili może zweryfikować, czy sprzedawany towar zgadza się z tym, co znajduje się w opakowaniu.

  3. Dwa rodzaje kodów kreskowych – program do sklepu obuwniczego.

  Oprogramowanie dla sklepu obuwniczego powinno obsługiwać oba typy kodów kreskowych. Płytki jest przeznaczony do ewidencjonowania obrotu od strony księgowej, natomiast głęboki służy do obsługi obrotu towarowego. To musi umożliwiać dobry program do sklepu obuwniczego.

  Ten drugi typ kodu dokładnie opisuje cechy produktu, jak kolor, producenta, kolekcję, rozmiar. Dzięki tej funkcji programu właściciel sklepu ma pewność prowadzenia skrupulatnej ewidencji stanów magazynowych oraz obrotów.

  4. Funkcja obsługi procesu reklamacyjnego

  Konsumenci są coraz bardziej świadomi swoich praw, dlatego każdy sklep musi być przygotowany na sprawne poprowadzenie procesu reklamacyjnego. Dobre oprogramowanie dla sklepu obuwniczego bardzo upraszcza całą procedurę.

  Po pierwsze: zakup klienta jest od razu widoczny w systemie. Po drugie: system sam powiadomi obsługę sklepu o zakończeniu procesu i jego wyniku, co pozwoli natychmiast poinformować klienta. Profesjonalne i szybkie przeprowadzenie reklamacji jest ważnym elementem budowania zaufania do marki sklepu.

  PROMOCJE  / GRATISY / PAKIETY

  Pakiet bezpieczeństwa GRATIS!

  Kup u nas jakiekolwiek urządzanie fiskalne – a koszt zakupu zapasowej kasy fiskalnej wyniesie 0 zł.

  Zestaw sprzedażowy z kasa REVO.

  Idealny zestaw w cenie kasy!

  Papier termiczny wszystkie rozmiary najtaniej w POSBOX

  Dostawa papieru termicznego GRATIS!

  ZAUFALI NAM

  Klienci oprogramowania dla gastronomi i oprogramowania dla sklepu

  5. Dostępność online we wszystkich lokalizacjach

  Jest to bardzo ważna funkcja w sytuacji, gdy mówimy o istniejącej lub planowanej sieci sklepów. Jeśli przedsiębiorca posiada co najmniej dwa punkty, to program do sklepu obuwniczego musi dawać możliwość dostępu z obu tych lokalizacji za pomocą centrali i dostępu z dowolnego miejsca na ziemi. Dobry program do sklepu obuwniczego na bieżąco pokazuje sprzedaż w każdej lokalizacji i pozwala w pełni automatyzować proces zarządzania.

  Dodatkowo dzięki spięciu sklepów w jeden system, pracownicy mogą np. sprawdzać stany magazynowe u siebie, aby zaproponować klientowi zakup butów w drugim sklepie, gdzie te akurat są dostępne.

  Wybierając oprogramowanie dla sklepu obuwniczego nie należy się kierować wyłącznie atrakcyjną ceną, ale przede wszystkim funkcjonalnością i gwarancją serwisową udzieloną przez dostawcę. To nie jest narzędzie do ozdoby, ale do faktycznego podnoszenia konkurencyjności biznesu.

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu dla sklepu zapraszamy na stronę główną o oprogramowaniu dla detalu

  Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

  Skontaktuj się z nami +48 530 568 516 lub wypełnij formularz

  Zapewniamy pomoc w finansowaniu inwestycji. Leasing już od 1000 zł. Finansujemy do 100% wartości przedmiotu leasingu. Leasingujemy również urządzenia fiskalne. Proste procedury i wsparcie na każdym etapie. Dowiedz się więcej!