Tablet razem z drukarką posnet trio jako zestaw sprzedażowy
System sprzedażowy ICERETAIL.

ICERETAIL to nowoczesny program sprzedażowy zintegrowany ze sprzętem. Jest to program do sprzedaży na stanowisku POS połączony z chmurą. ICERETAIL to program sprzedaży, który jest niezawodnym partnerem w biznesie jako doskonały program magazynowo sprzedażowy.

System ICERETAIL składa się ze stanowiska ICEPOS jako program na sklepie i chmury ICECUBE do zarządzania magazynem i dowolna ilością stanowisk sprzedażowych ICEPOS.

Program sprzedażowy ICEPOS jest w pełni gotowy do sprzedaży zaraz po wyjęciu z pudełka.

Program magazynowo sprzedażowy ICECUBE pozwala z dowolnego urządzenia (PC, laptop, tablet czy smartphone) w pełni zarządzać towarami, dostawami, raportami oraz dowolną ilością stanowisk ICEPOS.

Zarządzanie sprzedażą może być proste

IceRetail to program sklepowy, który jest kompletnym rozwiązaniem do zarządzania sprzedażą, i nie wymaga zakupu skomplikowanych systemów. Dzięki temu jest to program do sprzedaży w sklepie, który nie wymaga kosztowych i skomplikowanych wdrożeń.

Jest to program do sprzedaży detalicznej powstały z myślą o małych, średnich i dużych firmach, w których poszukiwane są nowoczesne rozwiązania i szybkość oraz niskie koszty wdrożenia.

Program sprzedażowy musi być wsparciem właściciela biznesu i pracowników w codziennej pracy, dlatego program do sklepu powinien mieć intuicyjny interfejs. ICEPOS program sprzedaży można dowolnie spersonalizować zgodnie z potrzebami danej firmy i jej specyfiki. Istnieje także możliwość rozwijania oprogramowania do sklepu o dodatkowe funkcje.

Prosta obsługa

Programu do sklepu powinien być łatwy w obsłudze. To był główny cel twórców ICERETAIL. Ująć skomplikowane i zaawansowane rozwiązania w prostym i intuicyjnym interfejsie.

Stabilność systemu

Program sprzedażowy ICERETAIL jest zamkniętym systemem, który nie potrzebuje żadnego systemu operacyjnego. Jest całkowicie odporny na ataki wirusów czy problemy z aktualizacjami.

Automatyczne aktualizacje

ICERETAIL jako program sklepowy mając dostęp do interneru aktualizuje sie automatycznie, bez ingerencji ze strony użytkownika i bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Kompatybilność z urządzeniami

Program do sprzedaży ICERETAIL może pracować z ekranami dotykowymi jaki i klawiaturą i myszką, czytnikami kodów kreskowych, szufladami i różnymi drukarkami fiskalnymi.

ICEPOS system do sprzedaży

Program sprzedaży ICEPOS stanowi ekonomiczne, szybkie i bezpieczne stanowisko POS, pozbawione wad klasycznych systemów sprzedażowych.

IcePOS to kompletne stanowisko sprzedażowe, w doskonałej cenie, zawierające wszystkie elementy normalnych systemów POS. Zostały jednak wyeliminowane wszystkie wady klasycznych rozwiązań. Program sprzedażowy IcePOS jest wgrany bezpośrednio jako system operacyjny w urządzenie i całkowicie zintegrowany ze sprzętem. Program do sprzedaży detalicznej ICEPOS jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. Uruchamia się w kilka sekund i prezentuje niezawodność na poziomie markowych kas fiskalnych. IcePOS – to doskonały program do sklepu i Twój partner w biznesie.

ICECUBE system do zarządzania sprzedażą razem z magazynem

Program sprzedaży ICEPOS stanowi ekonomiczne, szybkie i bezpieczne stanowisko POS,
pozbawione wad klasycznych systemów sprzedażowych.

IceCube to program magazynowo sprzedażowy do zarządzania, dostępny przez przeglądarkę internetową w chmurze. Program do zarządzania łączy się z dowolną ilością stanowisk sprzedażowych ICEPOS. Prawdziwą innowacją jest jednak możliwość korzystania z programu magazynowo sprzedażowego jeszcze przed zakupem systemu, i stanowiska ICEPOS, dzięki czemu można wcześniej opracować kartotekę towarów, ceny i ofertę itd. System ICECUBE jesteśmy w stanie uruchomić na dowolnym urządzeniu przenośnym (PC, laptop, tablet, smartphone). IceCube – poznaj możliwości zarządzania sprzedażą z dowolnego miejsca na świecie.

Program sprzedaży powinien być wsparciem i fundamentem dla właściciela .

IceRetail to program do sklepu, który całkowicie zmiania sposób postrzegania oprogramowania do sklepu.

Największą zaletą programu sklepowego ICERETAIL jest możliwość nadzorowania biznesu, bez konieczności bycia na miejscu. Takie kierowanie biznesem jest świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy pracują z domu, lub którzy są w drodze.

Dla przedsiębiorcy ważna jest również gwarancja rozwoju oprogramowania i elastyczność w przypadku nowych wymagań. Zespół ICERETAIL wraz z POSBOX dysponuje solidnym zapleczem informatycznym i daje gwarancje wsparcia dla wszelkich integracji czy zmian.

System POS do sklepu. ICERETAIL w zestawach do sprzedaży.

Program sprzedażowy do wyboru z jednym z urządzeń w gotowym zestawie

Program do sklepu zarządzany z dowolnego miejsca na ziemi przez PC, tablet lub smartphone

Możliwość dodania dowolnego urządzenia peryferyjnego jak skaner, szuflada czy terminal płatniczy

Możliwość dowolnej konfiguracji stanowiska POS pod indywidualne preferencje

Zamów wersję demo!

W POSBOX stworzyliśmy możliwość poznania oferowanych przez nas rozwiązań przed zakupem.

Przez 14 dni możesz testować, czy nasze rozwiązanie sprawdzi się w Twoim biznesie.

Ten formularz można również wykorzystać z prośbą o ofertę cenową na program do sklepu.

Proszę o podanie swoich danych do kontaktu:


  Integracje z platformami sklepów internetowych. Jeżeli nie ma Twojego sklepu internetowego w naszym programie, możemy taką integrację wykonać, w celu połączenia całego biznesu w jeden system.

  Sklep internetowy shoper
  sklep internetowy magento
  sklep internetowy iai-shop
  sklep internetowy prestashop
  Sklep internetowy shoplo

  Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy dla Ciebie ofertę.

  +48 530 568 516

  lub wypełnij formularz

  Formularz

  Zapewniamy pomoc w finansowaniu inwestycji. 

  Leasing już od 1000 zł
  Finansujemy do 100% wartości przedmiotu leasingu
  Leasingujemy również urządzenia fiskalne
  Proste procedury i wsparcie na każdym etapie

  Dowiedz się więcej

  NASZE LICZBY

  0
  W ponad tylu obiektach gastronomicznych pracuje nasze oprogramowanie
  0
  Tylu specjalistów posiadamy
  0
  Od tylu lat zajmujemy się systemami gastronomicznymi

  OFERTA

  Identyfikacja potrzeb, wdrożenie i odpowiedni serwis – to nas wyróżnia w POSBOX.

  Program do sprzedaży jest jedną z naszych specjalności. Nasi pracownicy maja za sobą setki wdrożeń w całym kraju.

  Podstawą w doborze rozwiązań dla klienta jest analiza potrzeb i dobór odpowiednich parametrów.

  W POSBOX posiadamy wiele rozwiązań dla biznesu z branży handlowej, gastronomicznej i hotelowej. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze.