Telewizja hotelowa smart TV. Najnowsze rozwiązania w cyfrowym świecie.

Nowoczesna i tania telewizja hotelowa.

W naszej ofercie mamy telewizory hotelowe czołowych producentów: SAMSUNG, LG, HITACHI, PHILIPS i TOSHIBA.

Posiadamy duże stany magazynowe telewizorów hotelowych w doskonałych cenach.

Ceny projektowe przy zakupie większych ilości.

Instalujemy całą infrastrukturę obejmującą okablowanie sprzęt, oprogramowanie i telewizory.

Telewizja dla Hoteli – rozwiązania dostępne w Posbox.

Najprostrzym i najtańszym rozwiązaniem telewizji hotelowej to montaż anteny i urządzeń do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.

To rozwiązanie w połączeniu z telewizorami z prostym trybem hotelowym zapewnia dostęp do około 20 kanałów w cyfrowej jakości i możliwość zarządzania ustawieniami telewizora.

Minusem jest fakt, że są to kanały wyłącznie polskojęzyczne.

Kanały telewizyjne w telewizji naziemniej DVB-T.

Kolejnym elementem, który wzbogaci ofertę programową dla gości zagranicznych, to wprowadzenie programów nadawanych drogą satelitarną.

W tym celu montuje się urządzenia nazywane stacjami czołowymi.

Urządzenia te umożliwiają odbiór wybranego kanału satelitarnego, a następnie jego dalszą dystrybucję w sieci telewizji hotelowej.

Kanały telewizyjne z satelity

W celu zwiększemia atrakcyjność oferty programowej i podniesienia prestiżu hotelu, można udostępnić gościom programy płatne.

Wprowadzenie płatnych kanałów zwiazane jest z podpisaniem stosownych umów z producentami programów oraz wnoszenia miesięcznych opłat.

Kanały telewizji płatnej do hotelu. Telewizja hotelowa i telewizoty hotrlowe.

Stacje czołowe dla telewizji hotelowej.

W naszej ofercie znajdują się stacje czołowe różnych producentów, które dobieramy według potrzeb i preferencji klienta. Stosujemy takie modele stacji czołowych jak TRIAX CSE 0204 Mini, LEMCO SCL-414 CT czy Fracarro D-MATRIX 4S EVO.

Pamietajmy, że stacja czołowa to tylko element całej infrastruktury i ważne jest przemyślenie od początku do końca całej koncepcji telewizji hotelowej na wczesnym etapie inwestycji.

Stacje czołowe do telewizji hotelowej w Posbox.

Telewizja hotelowa to bardzo ważny element każdego obiektu. Znajduje się w czołówce każdego badania, co jest istotne dla gości hotelowych. Ale inny jest dobór rozwiązań dla hotelów biznesowych lub obiektów wypoczynkowych, a inny dla podejmujących gości zagranicznych. Do tego trzeba zdecydwać jakie rozwiazania techniczne muszą być zastosowane:

  • stacje czołowe
  • modulatory
  • standardy transmisji (IPTV, DVB-T itd.)
  • okablowanie dla nowo budowanych obiektów
  • rodzaj telewizorów hotelowych

W celu wyboru optymalnego rozwiązania prosimy o kontakt telefoniczny +48 530 568 516, mailowy – biuro@posbox.pl lub przez nasz formularz.

Szukasz rozwiązania telewizji hotelowej dla swojego obiektu?

Potrzebujesz telewizory hotelowe z konkretnego modelu, ale nie możesz znaleźć?

Chcesz uzupełnić kilka telewizorów hotelowych z tego samego modelu, który posiadasz?

Zadzwoń do nas 530 568 516 lub wypełnij formularz, a odezwiemy się w ciągu godziny.

Poszukaj też w naszym sklepie, mając na uwadze, że są tam ceny na pojedyncze sztuki.

W przypadku większych ilości można uzyskać cenę projektową!

Telewizory hotelowe renomowanych firm. Kompleksowe rozwiązania telewizji hotelowej.

Dostarczamy telewizory hotelowe czołowych światowych producentów.

Telewizja hotelowa – wizytówka hotelu.

Telewizja Hotelowa to ważną wizytówka każdego hotelu. To także istotny element infrastruktury hotelowej, którym musimy zarządzać i mieć pod pełną kontrolą. Telewizory hotelowe powinny być estetyczne i dostosowane do charakteru obiektu.

Posiadamy w swojej ofercie renomowane rozwiązania czołowych producentów światowych, jak i proste i tanie rozwiązania telewizji hotelowej oparte o sprawdzone konstrukcje.

W naszej ofercie posiadamy podstawowe rozwiązania jednostkowe jak telewizory z trybem hotelowym, poprzez telewizory SMART, aż do rozbudowanych systemów sieciowych telewizji hotelowej.

Świadczymy kompleksowość usług, od doboru sprzętu, po pełne wdrożenie i instalację. Całość przy współpracy z czołowymi dostawcami sprzętu. Oferowane przez nas telewizory hotelowe to najlepsze modele dostępne od zaraz.

Powiedz nam co Cię interesuje a nasz konsultant skontaktuję się z tobą i przygotuję ofertę.

Wstępna wycena nic nie kosztuje, a pozwoli zorientować się w kosztach i zaplanować budżet.

Wszystkie oferowane przez nas produkty i rozwiązania, możemy finansować leasingiem.

Rodzaje telewizorów hotelowych i stosowanych technologii.

TV z trybem hotelowym

Telewizory z trybem hotelowym choć podobne do komercyjnych mają wiele funkcjonalności dedykowanych branży noclegowej.

We wszystkich modelach istnieje możliwość ustawienia wiadomości oraz kanału powitalnego, a także zakresu głośności, w jakiej ma działać TV.

Przydatną funkcją jest klonowanie ustawień za pomocą USB.

Zapewnia ona jednakowe skonfigurowanie wszystkich telewizorów i znacznie skraca czas i koszty instalacji.

Telewizory dla hoteli umożliwiają blokadę menu instalacji i tego co gość może zmienić.

Telewizory hotelowe SMART

Telewizory hotelowe SMART oprócz trybu hotelowego umożliwiają dostęp do multimediów dla gości hotelowych.

Jeżeli tylko gość chce skorzystać z internetu przez telewizor, będzie miał taka możliwość.

Dostęp do youtube, poczty mailowej czy rozmowa na skypie nigdy nie była prostsza.

Takie rozwiązania bardzo wpływają na odbiór hotelu przez gościa i dodają smaku i radości jego pobytowi.

Możliwość podłączenia gier dla dzieci może znacznie uprzyjemnić pobyt najmłodszym i pozwolić się zrelaksować reszcie rodziny.

Rozbudowane systemy tv hotelowej

Kompleksowe rozwiązania telewizji hotelowej, obejmują budowę prawdziwie interaktywnej platformy do komunikacji z gościem.

Taki system umożliwia aktywne łącze z systemem PMS, filmy na żądanie (obsługa i rozliczanie), kontrolę parametrów klimatyzacji, podgląd oczekujących wiadomości, obsługę konferencji, obsługę zamówień do pokoi, raportowanie i rozliczanie minibarów czy zamawianie taksówek na daną godzinę.

A to nie wszystko. Poznaj systemy Lynk Reach od Samsunga czy Pro:Centric od LG.

Dowiedz się więcej co oferujemy dla nowo budowanych i remontowanych obiektów hotelowych.

Oprogramowanie hotelowe i restauracyjne

W POSBOX SA oferujemy kompleksowe rozwiązania dla obiektów noclegowych. Posiadamy przyjazne i stabilne oprogramowanie hotelowe, z systemami rezerwacji online, praca na zasobach i połączeniem z portalami jak Booking.com, YieldPlanet czy Profitroom.

Posiadamy również oprogramowanie gastronomiczne, połączone z systemem hotelowym, pozwalające na zarządzanie całą sprzedażą na wielu stanowiskach – restauracji, barze czy spa.

Zachęcamy do pobrania wersji demo oferowanego przez nas oprogramowania. Jeżeli są Państwo zainteresowani proszę o wypełnienie formularza, a jeszcze dziś otrzymacie dane dostępowe.

Rozwiązania dla nowo budowanych obiektów

W POSBOX SA posiadamy ofertę dla każdego inwestora szukającego solidnego partnera. Mamy dużą wiedzę z zakresu inwestycji hotelowych na każdym etapie projektu.

Jesteśmy gotowi na realizacje od stanu „0” projektując i instalując okablowanie informatyczne, sieć telewizji hotelowej, zamków hotelowych, oprogramowania PMS, oprogramowania gastronomicznego.

Posiadamy sieć dostawców sprawdzonego sprzętu. Jeżeli szukasz solidnego partnera, u którego możesz zakupić sprzęt i usługi wdrożeniowe lub po prostu wybrać część oferty i poradzić się w kwestii wyboru innych rozwiązań – POSBOX SA jest idealną firmą dla twojej inwestycji.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży telewizorów i rozwiązań telewizji hotelowej

0
Tyle średnio telewizorów posiadamy na stanie magazynowym
0
Tyle telewizorów dostarczamy naszym klientom rocznie
0
Od tylu lat zajmujemy się telewizją hotelową

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

+48 530 568 516

lub wypełnij formularz

Zapewniamy pomoc w finansowaniu inwestycji. 

Leasing już od 1000 zł
Finansujemy do 100% wartości przedmiotu leasingu
Leasingujemy również urządzenia fiskalne
Proste procedury i wsparcie na każdym etapie

OPROGRAMOWANIE HOTELOWE

Oprogramowanie dla hoteli. Przycisk online.

Zapoznaj się z naszym oprogramowaniem PMS do zarządzania hotelem. Jest to uniwersalny system, który świetnie sprawdzi się zarówno w hotelu, pensjonacie, motelu, spa czy hostelu. Jeżeli tylko szukasz niedrogiego rozwiązania, które ma zawierać wszystkie kluczowe elementy systemu do sterowania obiektem skontaktuj się z nami. Więcej dowiesz się tutaj….

OFERTA

Wybór najlepszego rozwiązania dla danego typu obiektu nie jest prosty. Wymaga poznania wymagań i specyfiki gościa oraz doboru dla niego nie tylko odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, ale w przypadku większych wdrożeń, zbudowania całej struktury i ustalenia czego gość hotelowy potrzebuje i oczekuje. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem znają się na tym i jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym potrzebom.

Wiemy jak działa telewizja hotelowa i jak ją optymalnie wdrożyć. Nasze doświadczenie pozwoli nam dobrać odpowiedni system telewizji hotelowej dostosowany do potrzeb i wymagań obiektu. Wielkość i model telewizora hotelowego to tylko jeden z elementów składowych – dobranie odpowiedniego oprogramowania, okresu gwarancji, okablowania, mocowania czy sposobu finansowania to kolejne elementy, które należy dobrać w całej ofercie.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Jeżeli potrzebujesz telewizorów hotelowych zapytaj nas o cenę – ofertę wyślemy w ciągu 2 godzin!